Staviame rodinné domy pre zdravé bývanie

PERISO – drevostavby

Volám sa Peter Bujna a spolu so svojou manželkou sme založili našu firmu PERISO s.r.o.. Od mladosti bola pre mňa na prvom mieste rodina. Vždy som mal rád prírodu. K prírode neodmysliteľne patria stromy, no najviac ma zaujalo ich drevo, jeho príjemná textúra, vzácna atmosféra a jeho krásna vôňa. Preto som sa vyučil ako stolár. Od vtedy som sa v oblasti dreva od stolárskych výrobkov prirodzene prepracoval aj k drevostavbám. Keďže meno firmy nás bude sprevádzať po celú dobu podnikania zvolili sme názov, ktorý nás spája, motivuje a je nám blízky. PE, RI a SO sú začiatočné slabiky mien našich detí. Tak vzniklo PERISO, kde aj v práci sme ako rodina.

Našu rodinnú firmu PERISO s.r.o. sme založili v roku 2002. Od začiatku svojho pôsobenia sa zaoberáme spracovaním dreva. Prvú drevostavbu sme postavili v roku 2009. Cieľom firmy PERISO s.r.o. je ponúkať zákazníkom kvalitne odvedenú prácu a profesionálny prístup, na ktorý sme hrdí.

Naša firma kladie dôraz na zdravé a ekologické bývanie

Od začiatku sme vedeli, že chceme robiť zdravé a kvalitné drevostavby. S vedomím, že v týchto stavbách budú bývať ľudia, naši klienti, sme zodpovedne pristúpili k štúdiu, aby sme vybrali tie najlepšie konštrukcie a materiály. Ku každému domu pristupujeme tak, ako by sme v ňom mali bývať my sami.

Naša firma kladie dôraz na zdravé a ekologické bývanie – toto dosahujeme realizáciou výhradne difúzne otvorených systémov výstavby a používaním prírodných materiálov. Certifikovaný systém DIFFUWALL® tieto podmienky dokonale spĺňa a preto ho používame v našich drevostavbách. Jeho unikátne tepelnoizolačné vlastnosti a technické parametre zabezpečujú pre obyvateľov našich stavieb príjemné a zdravé prostredie ideálne pre bývanie.