Drevostavby Periso

domy, ktoré majú dušu

Kontaktujte nás!

PREČO MY?

Sme realizačná firma pre drevostavby, PERISO s.r.o.

Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, ku každému novému projektu pristupujeme tak, akoby sme v danom dome mali bývať my sami. drevodomy

Ako vlastne taký drevodom vzniká? Drevený skelet drevostavby sa vyrába priamo na firme – vo výrobnej hale. Drevené panely sú následne prevezené na miesto stavby, kde prebieha montáž. Celá výstavba je pomerne rýchla a jednoduchá, a najmä suchá – nie je obmedzená žiadnym ročným obdobím. Navyše ide o veľmi nadčasové, ekologické a sofistikované riešenie výstavby, keďže výsledkom je zväčša nízkoenergetický až pasívny dom (prevádzka domu sa odrazí na Vašich nákladoch – v pozitívnom zmysle).

N

ZDRAVÁ DREVOSTAVBA

Hlavnou myšlienkou našej firmy je vytvoriť domov so zdravým vnútorným prostredím. Naša výstavba je ekologická, používame kvalitné prírodné materiály a vytvárame nízkoenergetické bývanie.

Difúzne otvorená technológia

Naše konštrukcie zaisťujú paropriepustnosť, difúziu vodnej pary, čo znamená bezpečnosť stavby z pohľadu pôsobenia vlhkosti. To vedie k mikroventilácii povrchov, ktorá umožňuje vysychanie konštrukcie.

Certifikovaná konštrukcia

Vďaka našej unikátnej certifikovanej difúznej otvorenej konštrukcií vytvárame zdravé a kvalitné drevostavby. Podrobný rozpis a prehľad vrstiev konštrukcie je prístupný pre každého záujemcu.

Energetické varianty konštrukcií

Všetky naše konštrukcie a ich energetické varianty, vyhovujú všetkým požiadavkám súčasných platných noriem. Ponúkame 3 certifikované varianty riešení stien z možnosťou voľby.

Ekologické certifikáty

Firma Periso sa pýši celosvetovo uznávanými ekologickými certifikátmi – FSC certifikátom a certifikáciou Nature Plus. Oba certifikáty sú značkou kvality a ekologickej nezávadnosti nielen našich stavieb, ale firmy ako takej.

Ľudský prístup

Sme rodinná firma s férovým prístupom. K požiadavkám našich zákazníkov pristupujeme zodpovedne a snažíme sa splniť každé prianie. Naše domy staviame s maximálnou precíznosťou a nadšením.

Prečo sa rozhodnúť pre drevostavbu?

Drevodomy sú vyrábané z trvalo udržateľného obnoviteľného zdroja – dreva, bez použitia fosílnych palív. Drevené konštrukcie aktívne pomáhajú životnému prostrediu absorbovaním a ukladaním atmosférického CO2.

N

Prírodné materiály

Vážime si zdravie, preto pre naše drevodomy používame iba prírodné a overené prírodné materiály. Práve tie majú totiž najväčší vplyv na vaše zdravie. Našim záväzkom je tvoriť zdravé miesta pre život.

Výborné tepelno-izolačné vlastnosti

V porovnaní s inými stavebnými materiálmi je drevo ekonomickou „hviezdou“ izolácie. Ak chcete, aby teplo (alebo chlad) zostalo vo Vašej domácnosti a chcete minúť menej peňazí, drevo by malo byť voľbou číslo jedna.

Sofistikované riešenie

Súčasné drevodomy nie sú žiadne zruby pre lesných mužov, ale sofistikované ekologické a prevádzkovo nízkonákladové stavby. Moderné drevostavby vnášajú do stavebníctva celkom nový pohľad a možnosti.

Cenová dostupnosť

Zdanlivo vyššia zaobstarávacia cena drevostavby sa v žiadnej miere nelíši od murovanej alebo inej stavby porovnateľnej kvality. Náklady na bývanie počas užívania stavby sú však výrazne nižšie.

HOTOVÉ ZA 3 MESIACE

Kvalitnou a dôkladnou prípravou sa dá dosiahnuť veľmi krátky čas výstavby. Vylúčenie mokrých procesov pri výstavbe zabezpečuje presnosť montovania. Suchá výstavba rovná sa rýchla výstavba.
+

Stavba, ktorá dýcha

Prírodné stavebné materiály a moderné technológie zabezpečujú plynulú výmenu vzduchu a difúziu (prechod) vodnej pary konštrukciou. To znamená nepretržitý pocit príjemného čerstvého vzduchu, bez plesní.

Náš najnovší projekt

Posledný projekt z našej dielne bol vyhotovený pre mladú rodinku z Orechovej Potône.

Začnime niečo nové Kontaktujte nás!

Ak Vás naša ponuka zaujala, a zatúžili ste bývať v ekologickom dome, neváhajte nám napísať! 🙂